Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sesja lifestyle nad morzem, polecicie ?

sesja lifestyle nad morzem, polecicie ?

Marzy nam się wykonanie sesji nad morzem, jaką wykona ktoś z niezmiernie dużym doświadczeniem. Polecacie kogoś?

wer5555

Posty: 1

 
Lubię fotografie, zatem jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, jakiego już nie mamy. To miłe wspomnienia, zatem takie fotografie według mnie są super.

grzelu11

Posty: 2

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

Klara323

Posty: 4

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite fotografie. Stosowne ustawienie, ubranie, a do tego później takie fotografie trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

pawel253

Posty: 3

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Kajaop

Posty: 3

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Zdjęcia wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, natomiast nie mogliśmy odszukać wolnych terminów. To oznacza terminy były, natomiast my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z fachowymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

labuh

Posty: 3

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, lecz trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wówczas takie fotografie są naprawdę o sporo ładniejsze.

Sagerrak

Posty: 5

 
Znaczny wybór różnych sesji nad morzem można odszukać tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli niesłychanie zadowoleni.

Jasio234

Posty: 4

 
My nad morzem mieliśmy fotografie ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, dlatego polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, ale efekt jest po prostu super, dlatego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

Miluśkooo2

Posty: 3