Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Program do tworzenia harmonogramów pracy

Program do tworzenia harmonogramów pracy

Hej.
W jaki sposób kontrolujecie czas pracy swoich pracowników? Zastanawiam się nad wdrożeniem nowego systemu, ale musiałbym uzyskać nieco wiedzy na temat jego praktycznego zastosowania.

dariuszzz

Posty: 15

 
Mogę co najwyżej szczerze polecić system e-delegacje, który wzorowo spisuje się w mojej firmy. Po wdrożeniu miałem delikatne zastrzeżenia, a problemy zostały w mgnieniu oka usunięte.

Ofertę znalazłem tutaj http://www.technology.poznan.pl/sf_dlg.php i skorzystałem z niej. Ponownie wybrałbym tak samo! Polecam!

Yuri20

Posty: 18

 
Trudno mi powiedzieć, jaki program do rejestracji czasu pracy jest godny polecenia.

Dużo zależy od tego, jakie mamy wobec niego wymagania. Czasami istotna jest specyfika branży, w której na co dzień działamy, czego świadomość powinni mieć przedsiębiorcy.

xtigerx

Posty: 20

 
System do ewidencji czasu pracy wydaje mi się sprawdzonym sposobem na to, aby kontrolować pracowników, a jednocześnie przyspieszyć rozliczanie i naliczanie im wynagrodzeń.

Często takie systemy pozwalają na wyeksportowanie danych do programów finansowo-księgowych.

Wwisiek

Posty: 25

 
Muszę się przyznać, iż w firmie, w której pracuję rozliczane są elektroniczne delegacje. To dla mnie niezwykle wygodne, ponieważ na dowolne dokumenty i faktury przyklejam kod kresowy i z głowy. Druga sprawa, że rozliczenie takiej delegacji jest zdecydowanie prostsze dla działu finansowego. Wcześniej musieli się oni naprawdę sporo natrudzić, aby ogarnąć całą firmę.

xacti

Posty: 24

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić Wam program do tworzenia harmonogramów pracy. Jego przydatność stoi na bardzo wysokim poziomie, czego nie da się ukryć. Harmonogram pracy to dla mnie obecnie priorytetowa sprawa i od niego zaczynam każdy tydzień :)

Asd7

Posty: 20