Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

świerk pusch, sklep online

świerk pusch, sklep online

Można zamówić jałowca sadzonki i mi to przyślą do domu? Nie mam blisko sklepu ogrodniczego, wobec tego pozostaje tylko Internet.

3czex

Posty: 1

 
U mnie od lat króluje świerk hermann naue i nie chcę innego. Wiem, że odmian świerka jest bardzo dużo, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Mnie się iglaste drzewka i krzewy bardzo podobają, dlatego mamy różne jałowce i cyprysy. Mało przy tym chodzenia, ale za to efekt są super, dlatego polecam i Wam takie rośliny.

TomekK

Posty: 4

 
Mam cyprysika sadzonkę ze sklepu www i wszystko jest w porządku. Roślina się przyjęła i dzięki opisowi wiedziałem, jakie stworzyć jej warunki. Jestem zadowolony z tego, bo w niskich cenach były wtedy dostępne cyprysy. Kupiłem ich kilka i z żadnych z nich nie mam obecnie żadnego problemu. Polecam takie zakupy.

Grabow12

Posty: 3

 
Od lat robię zakupy w sklepie ogrodniczym online, bo zawsze można tam trafić na oferty, jakie są korzystne pod względem ceny i można dzięki temu zaoszczędzić. Poza tym można trafić na inne nowości ogrodnicze.

andzelikk

Posty: 5

 
Kopiowaliśmy do ogrodu jodłę sadzonki i jesteśmy zadowoleni. Z tego, co pamiętam to była to jodła górska, ale muszę jeszcze zbadać dokładnie odmianę, jaką posiadam.

michał

Posty: 4

 
Korzystamy ze sklepu ogrodniczego internetowego ze strony https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-gietka-Cesarini-Blue-C5/6745 i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Mają super oferty na różnego rodzaju rośliny.

Sohinyh

Posty: 3

 
Trzeba przejrzeć sobie wszystkie oferty, a wówczas każdy będzie wiedział, co winien kupować. Wybór iglaków jest znaczny, natomiast trzeba mieć miejsce i trzeba wiedzieć, jakie warunki musimy im dać żeby rosły niezmiernie dobrze.

miko_poz

Posty: 3

 
Polecam świerka rydal, bo u mnie rośnie bardzo dobrze. Roślina nie ma jakiś szczególnych wymagań. Nawozy bez problemów można będzie zamówić w sklepie internetowym, dlatego bez problemów można zadbać o świerk. Odpłaci się pięknym wyglądem i na tym mi zależy.

Nikuś23

Posty: 3

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była bardzo ładna. Na nieszczęście wyjechałem na jakiś czas, a osoba, jaka miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za dużo nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

AAA333

Posty: 8

 
Nie korzystałem ze sklepu ogrodniczego internetowego, lecz wiem, iż można wszystko zamówić. Znajomy miał szansa zamówienia nawet niesłychanie dużych drzewek do ogrodu.

robrotek

Posty: 2