Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

naszyjniki z cyrkoniami, poszukuję sklepu!

naszyjniki z cyrkoniami, poszukuję sklepu!

Potrzebna mi oryginalna przywieszka do bransolety w jakimś ciekawych kształcie. Jestem młoda, dlatego jakiś nowoczesny design jak najbardziej będzie dla mnie odpowiedni. Znacie jakiś sklep, który jest dobrze zaopatrzony?

Kidi

Posty: 1

 
Mnie kolekcja charms reflexions od zawsze się podobała. Uważam, iż to jest ponad czasowe, zatem warto mieć coś takiego u siebie. Ceny jak za srebro wcale nie są wysokie. W sklepie internetowym można trafić na różne promocje, zatem wielokrotnie tam zaglądam. W ten sposób żadna ciekawa oferta mnie nie ominie.

Klara323

Posty: 3

 
Kiedyś szukałam naszyjników z cyrkonami i dopiero w Internecie znalazłam to, czego potrzebowałam. Nie pamiętam już, jakie były ceny, ale byłam zadowolona, bo polecałam sklep również moim znajomym.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Mnie się akurat kolczyki celebrycki bardzo podobają. Niska cena zachęca do tego, aby je kupować. Byłam w jednym ze sklepów internetowych, który był bardzo dobrze zaopatrzony. Akurat na kolczyki była u nich promocja to kupiłam sobie kilka par. do tej pory je mam i nic złego się z nimi nie dzieje także było warto.

pawel253

Posty: 3

 
Mnie kolekcja charms reflexions od zawsze się podobała. Uważam, że to jest ponad czasowe, dlatego warto mieć coś takiego u siebie. Ceny jak za srebro wcale nie są wysokie. W sklepie internetowym można trafić na różne promocje, dlatego często tam zaglądam. W ten sposób żadna ciekawa oferta mnie nie ominie.

alidodo55

Posty: 6

 
Przelałem oferty z naszyjnikami choker w sklepie https://valerio.pl/chokery-c-3_69.html i widzę, że mają tego faktycznie bardzo sporo. Inne wielkości i kształty. Mnie się to faktycznie bardzo podoba. Zerknijcie czy Wam też?

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Moja babcia ma otwierany wisiorek i ma mi go dać. Podoba mi się bardzo jest taki tajemniczy i bardzo oryginalny. Nie jest może znaczny, niemniej jednak wystarczy żeby się cos do niego zmieściło. Może to być zdjęcie kogoś ukochanego. Na prezent też to jest bardzo oryginalny pomysł.

icee

Posty: 13

 
Moja babcia ma otwierany wisiorek i ma mi go dać. Podoba mi się bardzo jest taki tajemniczy i bardzo oryginalny. Nie jest może duży, ale wystarczy żeby się cos do niego zmieściło. Może to być zdjęcie kogoś ukochanego. Na prezent też to jest bardzo oryginalny pomysł.

Pendrzeec

Posty: 17