Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

nieruchomości Warszawa, proszę o pomoc

nieruchomości Warszawa, proszę o pomoc

Czy można odnaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, natomiast żeby była niższa od tej rynkowej.

Menene

Posty: 2

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak rzeczywiście szuka. Która lokalizacja, wielkość no i która to ma być cena?

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odnaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich rzeczywiście niesłychanie dużo. Bez względu na to czy ma to być drobne czy wielkie mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Klakierek56

Posty: 12

 
Jest wiele propozycji mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odnajdziecie wtedy idealne ceny, lokalizacje i warunki. Naturalnie cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą niezwykle niskie.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Obecnie liczy się komfort i czas, zatem bardzo olbrzymie znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się odnajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

yetisize

Posty: 6

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w porządnej cenie, ale trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była bardzo znana.

Aga-lloch

Posty: 21