Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kosmetyczka kraków, gdzie się udać?

kosmetyczka kraków, gdzie się udać?

Witam. Co sądzicie o peelingach kawitacyjnych? Czy rzeczywiście są tak dobre, jak je reklamują? Podobno w Muneca mają dość szeroką ofertę. Z góry dziękuje za każdą informację.

Nikiiii

Posty: 10

 
Bardzo ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

Kitas

Posty: 12

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bo wiecznie mi coś nie pasuje. Chodzi może niezwyklej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, iż wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

Umber5

Posty: 12

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, niezmiernie dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, iż zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), lecz nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług systematycznie. Polecam.

Lupusx

Posty: 12

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

ZjadaczGłów

Posty: 8

 
Też słyszałam, iż Muneca to doświadczone miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niezwykle miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

enzoteq

Posty: 17

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę faktycznie wybornych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która naprawdę była w opłakanym stanie, niemniej jednak pomogli :D To dobry gabinet, gdzie faktycznie gwarantują pomoc. Nie ma tak, iż mówisz, co pragniesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują właściwe rozwiązanie.

Dosti

Posty: 6

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie skorzystać z takiej pomocy. Moja skóra już po kilku peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

ZABA0001

Posty: 10

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

yarofe

Posty: 4

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Wiele słyszy się dzisiaj na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, wobec tego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

CHatka-eKo

Posty: 7